Álláskeresés

Microsoft rendszergazda (ES-3219)

Partnerünk

Közigazgatási rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó 300 fős partnerünk számára keresünk kollégákat rendszergazda pozícióba

Feladatok

  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása
  • MS Windows Server 2008/2012 szolgáltatások adminisztrációja, telepítése
  • MS IIS 7 és 8 adminisztrációja, telepítése
  • Szerverek monitorozása, automatizált riasztások kezelése
  • Rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Eseményállapotok aktualizálása, dokumentálása hibabejelentő rendszerben
  • Heti, havi riportok előállítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Windows 2008/2012 szerver rendszergazdai ismeret
  • IIS 7 és 8 tapasztalat
  • MS SQL Server 2008/2012 tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, pontosság, terhelhetőség
  • Precizitás, belső motiváció az alapos, igényes munkavégzésre
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel

Előnyök

  • MS Exchange és SharePoint 2010/2013 rendszergazdai ismeret
  • Virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Active Directory üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • MCPD minősítések

Amit kínálnak

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét